BLK BOX Gregory Bradley

En besked fra vores stifter

Kære FVenner. 

Jeg vil gerne personligt opdatere dig om, hvad BLK BOX er. tager til i denne udfordrende tid.
 
Den måned, der begyndte i marts, begyndte med BLK BOX, der fejrede sit ottende år i erhvervslivet og færdiggjorde et af vores største projekter til dato for Adidas hovedkvarter i Tyskland.DensidsteOtte år har været en meget spændende og lige så udfordrende rejse.Fra at starte en forretning i en garage til at have vores hovedkvarter i Belfast 8217s Titanic Quarter leverer udstyrtil atleter, hold og gymi hele verden.  

Den nuværende COVID-19-pandemi er vil bringe flere udfordringer end nogensinde før. Udfordringen giver imidlertid mulighed, og vi som en virksomhed er ivrige efter at sikre, at vi gør alt. Vi kan overleve det her. Sports- og fitnesssamfund spille en så vigtig rolle i denne periode for at hjælpe med at tjene, uddanne og inspirere et sundere samfund.  Vi er fast besluttet på at komme igennem denne udfordrende periode en bedre forretning end før den startede og støtte vores hold og klienter på bedste vis. 

UDLEVERING AF vores TEAM

Det siger sig selv, at vores vigtigste prioritet er at beskytte vores holds og deres familiers sundhed.Vores kontorpersonale arbejder på afstand for at støtte dig digitalt.Vores produktions- og distributionshold arbejder døgnet rundt for at sikreFolk fårde produkter, de har brug forat forblive sund i denne periodeVores produktion og distributionHoldene er vores livsnerve, og jeg vil gerne nævne dem for deres indsats i denne måned.Vi har indført forskellige skiftmønstre for at sikre, at deres arbejdsmiljø er optimalt, og foretage regelmæssige risikovurderinger for at sikre, at deres velbefindende bliver behandlet optimalt.Alle vores holdmedlemmerpå tværs af de forskellige roller og niveauer har tilpasset sig for at hjælpe med at opfylde vores kunders behov, og jeg er meget stolt over deres bestræbelser og vilje til at tilpasse sig så hurtigt. 

UDLEVERING AF vores kunder

Vi har modtaget en betydelig stigning i ordrerne på vores websted i de sidste par uger, hvilket har øget vores leveringstider en smule.Vær sikker på, at vi arbejder døgnet rundt for at behandle disse så hurtigt som muligt.Tak til alle, der har afgivet en ordre.og til fitnesscenteret for at anbefale BLK BOX til deres medlemmer til at købe udstyr til deres hjem. 
 
Vi er fuldt ud indstillet på at hjælpe dig i denne udfordrende tid og værdsætte dintålmodighed i disse hidtil usete tider.Vi ønsker også at fremhæve den vigtige rolle, som sports- og fitnesssamfundene spiller for et sundere og stærkere samfund.Vores hold nyder udfordringen ved at levere produkterne for at hjælpe folk med at opnå dette.Vær sikker på, at vi har solide planer på plads for at sikre, at vi opnår vores normale serviceniveau i denne vanskelige periode.Hvis du er gymnastiklejer og vil gerne tale med nogen af vores hold på et hvilket som helst tidspunkt, skal du ikke tøve med at kontakte os.

Vi vil være vært for en webinar næste måned på 8220; udvikling af mental egnethed i ansigtet på uventede udfordringer.(8221 at hjælpe vores klienter i denne udfordrende tid.Vi er en piratvirksomhed og går igennem de samme udfordringer, og alle andre små / mellemstore virksomheder gør, så hvis der ernogetVi kan hjælpe med at fortælle os det. 

STØTTE TIL ANDRE

Jeg vil gerne med oprigtig taknemmelighed og beundring anerkende de enorme bestræbelser, som sundhedspersonale og frontlinjepersonale har gjort for at tage sig af de berørte mennesker og forhindre yderligere spredning af virussen.Hvis du er en frontlinjearbejder, kan du sende os en e-mail tilmarketing@blkboxfitness.com at få en særlig rabatkode som tak for dit fantastiske arbejde fra alle på BLK BOX. 

En endelig ord

Vi vil holde dig opdateret med nogenyderligereUdviklingen i de kommende uger og månederunder dettetid uden fortilfælde og udfordrende...JegHvis du har modtaget dinudstyr væresikker på at tagge os på sociale medier for os at dele og funktionen dig i vores nyhedsbrevs og vær venlig at forblive sikker og sund i løbet af denne tid. . . 

Vi vil komme igennem dette sammen og komme tilbage stærkere end nogensinde ...

#WinAsOne 

GregBradley